πρωτάθλημα Βραζιλία Formula ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ «Μη με ξεχάσετε» > 상담문의

본문 바로가기
사이트 내 전체검색


πρωτάθλημα Βραζιλία Formula ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ «Μη με ξεχάσετε»

페이지 정보

작성자 Alphonso 작성일24-09-22 14:50 조회2회 댓글0건

본문

ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Το είπε και το έκανε ο Μαρκ Γουέμπερ, ο οποίος κατάφερε να ελέγξει τα συναισθήματά του, ενοικιαση γραφειου κεντρο βολος αφού δεν φάνηκε να είναι συγκινημένος μετά την ολοκλήρωση του τελευταίου του γκραν πρι στο......
7D4B16F733107A86452415059B2BB1A9.jpg
«Μη με ξεχάσετε» ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Μαρκ Γουέμπερ: Απολαύστε την επόμενη σεζόν του πρωταθλήματος της Formula 1, εγώ θα είμαι με την Porsche




Το είπε και το έκανε ο Μαρκ Γουέμπερ, ο οποίος κατάφερε να ελέγξει τα συναισθήματά του, αφού δεν φάνηκε να είναι συγκινημένος μετά την ολοκλήρωση του τελευταίου του γκραν πρι στο πρωτάθλημα της Formula 1.



Ο Αυστραλός, ο οποίος ΒραζιλίαΒραζιλίας, δεν παρέλειψε να ευχαριστήσει όσους τον βοήθησαν για να φτάσει μέχρι εδώ, ενώ ζήτησε να μην τον ξεχάσουν στο επόμενο βήμα της καριέρας του, στο οποίο θα τρέχει για λογαριασμό της Porsche.



«Πολύ καλό τέλος για την καριέρα μου. Έδωσα μάχες με τους Νίκο και Φερνάντο με τους οποίους έχω τρέξει ενάντια πολλές φορές στο παρελθόν. Η ομάδα μου είπε να απολαύσω τους δύο τελευταίους αγώνες. Θέλω να ευχαριστήσω τους ανθρώπους στην Αυστραλία που με βοήθησαν ώστε να βρίσκομαι τώρα εδώ, αλλά και όλους όσοι με βοήθησαν. Απολαύστε την επόμενη σεζόν του πρωταθλήματος της Formula 1, εγώ θα είμαι με την Porsche μη με ξεχάσετε».



O αυστραλός πιλότος μετά από το τέλος του αγώνα έβγαλε το κράνος του.







Πηγή: Sport-fm.gr



ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Θετική για Ελλάδα η προϊστορία με Λετονία


Η Εθνική Ελλάδος θα αντιμετωπίσει την Λετονία έχοντας ως σύμμαχο την παράδοση. Το αντιπροσωπευτικό συγκρότημα έχει παίξει 7 φορές κόντρα στους Λετονούς κατά το παρελθόν μετρώντας 4 νίκες, 2 ισοπαλίες και 1 ήττα.



Η τελευταία φορά που τέθηκε αντιμέτωπη η Ελλάδα με την Λετονία ήταν στις 7 Σεπ Τεμβρίου του 2012, με τους παίκτες του Σάντος να επικρατούν εκτός έδρας με σκορ 1-2.



Ας ελπίσουμε, λοιπόν, πως το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα θα καταφέρει να πανηγυρίσει σήμερα ένα ακόμα θετικό αποτέλεσμα, έτσι ώστε, να παραμείνει για τα καλά στο κόλπο της πρόκρισης στο Μουντιάλ του 2014.



To Woop.gr κάνει... φλας μπακ στο παρελθόν και σας παραθέ ΤΕΙ όλες τις αναμετρήσεις που έχουν διεξαχθεί ανάμεσα στις δυο χώρες, με την ευχή η παράδοση να συνεχιστεί και να έρθει παράλληλα ένα δεύτερο... δώρο από τους Σλοβάκους.




Διαβάστε περισσότερα στο Woop.gr κάνοντας κλικ ΕΔΩ!
Κερδίζει και "βλέπει" ΒραζιλίαΒραζιλία η Εθνική
ΕλλάδαΕλλάδας (photo)




Πάμε Βραζιλία!

-Ξεκίνησε ο κρίσιμος αγώνας-Η Εθνική θέλει μόνο νίκη επί της Λετονίας για να κάνει το μεγάλo βήμα της πρόκρισης στο Μουντιάλ-Χωρίς εκπλήξεις η ενδεκάδα που επελέξε ο Σάντο ΒραζιλίαΒραζιλίας στα οποία θα διεξαχθεί το Μουντιάλ του 2014 φιλοδοξεί να κάνει σήμερα η Εθνική κόντρα στη Λετονία στο «Γ. Καραϊσκάκης».



Μετά τη νίκη επί του Λιχτενστάιν, χωρίς να εντυπωσιάσει με την απόδοσή της, η εθνική του Σάντος θέλει μόνο τη νίκη κόντρα στους Λετονούς και παράλληλα ευελπιστεί σε ένα ευνοϊκό αποτέλεσμα στον αγώνα Σλοβακία-Βοσνία. Σε ενδεχόμενη ισοπαλία στο ματς αυτό, η Εθνική θα θέλει δύο νίκες στα ισάριθμα εντός έδρας ματς με Σλοβακία και Λιχτενστάιν προκειμένου να περάσει ως πρώτη στα τελικά του Μουντιάλ.



Ο Φέρναντο Σάντος δεν επιφύλαξε καμία έκπληξη τη

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

상단으로

TEL. 055-533-8251 FAX. 055-533-8261 경남 창녕군 창녕읍 탐하로 132-11
대표:최경로 사업자등록번호:326-86-00323

Copyright © kafico.com All rights reserved.